23.4.2017. 9:35
Zeta slavila Kraj Bistrice

Naša ekipa poražena je proteklog vikenda u Nikšiću u 27. kolu CFL od ekipe Zete rezultatom 1:2.

Zeta je došla u vođstvo golom Nemanje Sekulića u finišu prvog poluvremena, da bi Igor Ivanović odmah u nastavku meča poravnao rezultat.

Timu iz Golubovaca pobjedu je donio Nikola Krstović pogotkom u 84. minutu.

Drugim uzastopnim porazom naša ekipa je pala na petu poziciju.

U narednom kolu plave čeka novi derbi - u gostima protiv drugoplasirane ekipe lige i branioca titule - ekipe podgoričke Mladosti.

U međuvremenu našu ekipu u srijedu 26. aprila čeka revanš polufinala Kupa Crne Gore protiv Iskre iz Danilovgrada koji bi trebao da bude formalnost jer je naša ekipa u prvom susretu u gostima slavila rezultatom 5:0.

I pomoćnik: Jovica Tatar (Podgorica)

II pomoćnik: Miodrag Brajović (Podgorica)

IV sudija: Radoje Pajović (Podgorica)

Delegat: Dragan Gorović (Podgorica)

Sastav naše ekipe (formacija 1-4-2-3-1):
Vladan Giljen (C) - Miloš Vučić, Nikola Stijepović, Miloš Bakrač, Igor Zonjić - Noboru Shimura, Veljko Vuković (od 72' Stefan Lončar) - Miljan Vlaisavljević, Stevan Kovačević, Igor Ivanović - Bojan Božović (od 66' Ivan Bošković)

Strijelci:

42' - 0:1 - Nemanja Sekulić

55' - 1:1 - Igor Ivanović

84' - 1:2 - Nikola Krstović