25.3.2023. 22:11
Remi u prijateljskoj utakmici protiv Iskre

Naši fudbaleri su danas na pomoćnom terenu stadiona Kraj Bistrice dočekali Iskru u prijateljskom meču. Duel je završen rezultatom 1:1 (1:0).

Sutjeska - Iskra 1:1 (1:0)

Pomoćni teren stadiona Kraj Bistrice, Nikšić

1:0 24' Petar Aničić (as Conraad)
1:1 59' Obradović

SUTJESKA: Radović - Bojović, Vučić (od 72. Milić), Vukićević, Đinović, Nikolić J, Žižić (od 66. Radojević), Aničić (od 72. Đurković P), Fahd-T (od 72. Adžić), Marković (C) (od 72. Milinković), Conraad (od 56. Nikolić D).

Plavi su reprezentativnu pauzu iskoristili da odmjere snage sa Iskrom u prijateljskom meču. Naši momci nisu bili u punom sastavu što je donekle rezultovalo time da naša ekipa iz ovog meča ne izađe kao pobjednik.

Do 24. minuta nije bilo izglednijih prilika, a onda je Petar Aničić na asistenciju Conraada donio vođstvo za naš tim.

Pet minuta kasnije prijeti i ekipa iz Danilovgrada, ali rezultat ostaje 1:0. U 41. minutu Conraad iz prekida snažnim udarcem pogađa prečku. Najopasniju priliku u prvom poluvremenu, danilovgradska ekipa je imala u prvom minutu nadoknade kada je šut uputio Popović, ali ipak paradom brani Radović.

U 55. minutu u dobroj situaciji je bio Fahd-T. koji je na dodavanje Conraada poslao loptu preko gola. Prvu ozbiljniju priliku u drugom poluvremenu gosti su imali u 58. minutu nakon kornera. Ta situacija kao da je najavila gol koji je postignut samo minut kasnije. U glavnoj ulozi bio je Bogdan Obradović koji je savladao našeg golmana Radovića i postadion, ispostaviće se, konačan rezultat meča.

U 72. minutu šutira Danijel Nikolić, ali nema promjene rezultata. Isti igrač je imao izvanrednu priliku u 77. minutu, čak je bio savladan i golman Iskre, međutim opet izostaje pogodak.

Poslednju konkretniju šansu imali su fudbaleri iz Danilovgrada, no nakon dobre akcije gostiju, lopta završava pored gola naše ekipe.

Meridianbet 1. CFL se nastavlja narednog vikenda, kada ćemo na stadionu kraj Bistrice dočekati ekipu Arsenala.

Autor: Dragoslav Bajović / FK Sutjeska