12.4.2017. 22:28
Plavi jednom nogom u finalu Kupa

Naša ekipa se "poigrala" sa Iskrom i ugasila sve nade Danilovgrađanima da će se naći u finalu nacionalnog Kupa već nakon prvog polufinalnog susreta koji je odigran na stadionu „Braće Velašević“.

Domaćina je već u 4. minutu načeo Miljan Vlaisavljević, da bi desetak minuta kasnije isti igrač povećao na 2:0. Vlaisavljević je potom bio asistent Kovačeviću za 3:0 što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku već viđeno iz Sutjeskinog repertoara u proljećnom dijelu sezone. Sigurna igra i još dva pogotka. Ivanović je odmah u nastvaku susreta pogodio za 4:0, a nedugo zatim i Zarubica povećao na konačnih 5:0.

Fantastična uvertira u nastavak crnogorskog šampionata. Naša ekipa već u subotu već gostuje neugodnom Dečiću.

U drugom polufinalnom meču Rudar i Grbalj igrali su neriješeno 1:1.

FK Iskra - FK Sutjeska 0:5 (0:3)

02' - 0:1 - Miljan Vlaisavljević (asistent Igor Ivanović)

21' - 0:2 - Miljan Vlaisavljević

37' - 0:3 - Stevan Kovačević (asistent Miljan Vlaisavljević)

54' - 0:4 - Igor Ivanović

66' - 0:5 - Dejan Zarubica