13.7.2017. 20:39
Remi sa Temnićem na startu priprema

Naša ekipa remizirala danas sa ekipom FK Temnić iz Varvarina u prvoj kontrolnoj utakmici na pripremama na Kopaoniku.

Rezultat nakon prvih 45 minuta bio je 2:0 u korist Temnića, ekipe koja će se u prestojećoj sezoni takmičiti u Superligi Srbije.

Utakmicu za našu ekipu počeli su Ličina, Babić, Mićunović, Popović, Nedić, Bubanja, Vujović, Poček, Zarubica, Vučić Marko i Marušić.

Na poluvremenu je u igru ušao Marko Radović umjesto Ličine.

Od 60. minuta susreta igrali su: Vučić Miloš, Stijepović, Bakrač, Radišić, Vuković, Denković, Janković, Marković i Božović.

Strijelci za našu ekipu bili su Stijepović i Bakrač.

Naši fudbaleri su, pored dva postignuta pogotka, i u prvom i u drugom poluvremenu promašili veći broj izglednih prilika.

Narednu provjeru naši fudbaleri imaju u subotu 15. jula u Nišu, na stadionu Čair, kada će od 17:30h odmjeriti snage sa domaćim Radničkim.