5.3.2017. 7:09
Pobjeda protiv Iskre nakon preokreta

Nikolu Rakojevića uprava našeg tima dovela je kao „šok terapiju“ za fudbalere nakon dva loša rezultata na startu drugog dijela šampionata. Ispostaviće se to kao pravi potez, iako „plavo-bijeli“ nijesu baš lako stigli do tri važna boda.

Čini se da je našim fudbalerima bio potreban dodatni šok da se trgnu iz letargije, a on se desio u 26. minutu kada Rodoljub Paunović dovodi goste u vođstvo.

Tada su izabranici Nikole Rakojevića konačno zaigrali bolje i izjednačenje je stiglo svega desetak minuta kasnije, nakon jedanaesterca koji je u gol pretvorio Stevan Kovačević.

Do potpunog preokreta čekalo se do 79. minuta, kada je autogolom Željka Krstovića Sutjeska povela 2:1 i do kraja susreta uspjela da sačuva prednost.