27.10.2016. 8:30
Omladinci deklasirali Lovćen

Naša omladinska ekipa savladala je ekipu Lovćena rezultatom 9:1 (5:0) u 12. kolu Omladinske lige Crne Gore.

“Plavi“ su načeli goste već u 3. minutu kada je pogodio Matija Stanjević, da bi u 9. na 2:0 povisio Milutin Osmajić. Nakon toga se u listu strijelaca upisuju Radovan Bećirović u 12., Filip Joković u 29., Aleksa Đurković u 49. i Balša Janičić u 53. minutu, da bi Milutin Osmajić svojim drugim golom u 75. finiširao paljbu Nikšićana na gol Lovćena. Utješni gol za goste je postigao Igor Tadić sa bijele tačke u 81. minutu.

Nakon ovog kola ekipa Dragana Mijanovića sa 25 bodova trenutno dijeli drugo mjesto na tabeli sa ekipom Zete, i zaostaje za vodećim Komom jedan bod (uz utakmicu manje od obje ekipe).

U narednom, 13. kolu,
Naša ekipa takmičenje nastavlja već za vikend i 29.10.2016. godine gostuje ekipi Jezera u Plavu.