23.11.2016. 21:16
Omladinci čuvaju vrh tabele

Naši omladinci su u zaostaloj utakmici 10. kola prvenstva Crne Gore savladali ekipu Dečića rezultatom 5:1 (2:0).

Strijelci za našu ekipu bili su Ivan Mićunović u 16. minutu, Aleksa Marušić u 26., Matija Stanjević u 51. i 90. i Vladan Bubanja u 52. minutu ukamice. Počasni pogodak za goste djelo je Kristijana Vuljaja u 83. minutu susreta.

Naša ekipa drži prvo mjesto na tabeli sa 37 bodova, dva više od prvih pratilaca - omladinaca Budućnosti i Koma.

Omladinci naredno 16. kolo igraju u nedjelju 27.11.2016 i naša ekipa dočekuje devetoplasiranu ekipu Bratstva iz Ljajkovića.