4.4.2017. 9:47
Mlađe kategorije stoprocentne uz gol razliku 18:0

Sve ekipe mlađih kategorija našeg kluba u prethodnom kolu ostvarile su pobjedu bez primljenog pogodka, uz ukupnu gol razliku od 18:0

Omladinci su u Nikšiću u šestom kolu A grupe Prvenstva Crne Gore minimalnim rezultatom savladali ekipu Dečića i opet preuzeli vrh tabele sa 33 boda, dva više od prvih pratilaca - Mladosti i Budućnosti. Gol odluke za četu Dragana Mijanovića postigao je kapiten Aleksa Marušić u 42. minutu utakmice iz jedanaesterca.

Kadeti, koje vodi Željko Radulović, su takođe bili domaćini i u petom kolu A grupe Prvenstva Crne Gore savladali ekipu Mldosti rezultatom 2:0 (1:0). Pogodtke za našu ekipu postigli su Ivan Vujačić u 35. i Draško Drašković u 48. minutu utakmice.

Stariji pioniri (2002) su u okviru 17 kola prvenstva srednje regije savladali ekipu Danilovgrada rezultatom 3:0 (1:0). Ekipu Slaviše Mirkovića u vodstvo je doveo Miloš Milović u 30. minutu utakmice. Na 2:0 povisio je Željko Lješković u 43. minutu, dok je za konačnih 3:0 pogodio rezervista Matija Zajović u 70. minutu utakmice.

Mlađi pioniri (2003) su u okviru 15 kola prvenstva Srednje regije savladali ekipu Crvene Stijene rezultatom 5:0 (2:0). Het trik za ekipu Miodraga Nikolića je postigao Viktor Đukanović u 11', 15' i 69' minutu, dok su se još u listu strijelaca u drugom poluvremenu upisali i Nikola Đurković u 38' i Božidar Dendić u 66 minutu utakmice.

Pjetlići su u prvenstvu Srednje regije rezultatom 7:0 (3:0) savladali ekipu Ilariona. Het trik za ekipu koju predvodi naš dugogodišnji kapiten Dražen Međedović postigao je Matija Bojović (20', 25' i 53'), dok su dvostruki strijelci bili Andrija Veličković (14' i 33') i kapiten ekipe Petar Aničić (43' i 56').

Naši seniori su takođe završili utakmicu bez primljenog gola, ali nakon četiri vezane pobjede nijesu uspjeli da protiv ekipe Grblja upišu i peti uzastopni trijumf u prvenstvu.