23.3.2018. 20:53
Lončar asistent, Vučić rezervists

Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore savladala je ekipu Luksemburga u gostima rezutatom 1:3 (0:0), a dva fudbalera naše ekipe bila su dio ekipe “Sokolića”.

Naša U21 selekcija je bila bolji rival tokom cojelog meča i na kraju zasluženo slavila.

Pogotke za našu selekciju postigli su Janketić u 49., Skenderović na asistenciju Stijepovića u 71. i Stijepović u poslednjem minutu susreta.

Gol za domaćina djelo je Muratovića, koji je u 70. minutu smanjio na 1:1 nakon asistencije Thilla.

Ponosni smo jer su dva naša fudbalera nastupila u dresu sa nacionalnim grbom.

Stefan Lončar je na terenu proveo svih devedeset minuta i asistirao Stijepoviću kod trećeg gola, dok je Marko Vučić upisao i treći nastup za mladu crnogorsku selekciju nakon što je pred sam kraj susreta ušao u igru umjesto Vukčevića.