13.11.2016. 10:10
Kadeti silni protiv Dečića

Kadeti su u 14. kolu prvenstva Crne Gore u Nikšiću savladali ekipu Dečića rezultatom 5:1 (3:0).

Golove za našu ekipu postigli su Balša Bajović u 20. i 40. minutu susreta, Anto Babić u 28. iz jedanaesterca i Ivan Toljić u 47. minutu.

Margim Gjokaj smanjio je na 4:1 u 72. minutu utakmice, a konačnih 5:1 postavio je Luka Babić u posljednjim trenucima susreta.

Našpa ekipa nakon četrnaest odigranih kola zauzima šestu poziciju sa 27 bodova, deset manje od lidera - ekipe Mladosti, i pet manje od drugoplasirane Zete.

U narednom 15. kolu, u subotu 19.11.2016. naša ekipa gostuje ekipi Cetinja.