2.4.2017. 9:09
Grbalj prekinuo seriju plavih

Tvrd meč u najavi, tvrd meč i na terenu. Grbalj je došao po bod u Nikšić i u tome uspio. Konačan rezultat 0:0.

Pecova „mašinerija“ nije došla do pete uzastopne pobjede, ali i sa osvojenim bodom napravila je korak bliže drugom mjestu budući da je Mladost na svom terenu poražena od Iskre, pa sada naša ekipa, zajedno sa ekipom Zete iz Golubovaca, koja je bila bolja od Rudara, ima svega bod manje od Mladosti.

U Nikšiću je na startu susreta bio konkretniji Grbalj, koji je prijetio preko igrača sredine terena, uglavnom Poljaka Garuča.

Nakon njegove akcije u 8. minutu Lazarević je poslao loptu preko prečke.

Miljan Vlaisavljević je ''probio'' po boku, idealno centrirao, ali se niko od napadača naše ekipe nije snašao u kaznenom prostoru.

Pred sam kraj poluvremena, nakon centaršuta Kovačevića, zatresla se mreža gostiju, ali je pomoćni sudija visoko podigao zastavicu i signalizirao ofsajd poziciju.

Poslednju priliku u prvom poluvremenu propustio je Vlaisavljević, čiji udarac je odbranio juče izvanredni Lazar Carević.

Odmah na startu drugog poluvremena priliku je imao naš kapiten Ivan Bošković, ali je ponovoodlično reagovao golman Carević.

Odličnu priliku imao je i Bojan Božović, ali je mreža tima iz Radanovića ostala netaknuta.